STAR krāsošanas pistole EVO-T-4000

07.02.2020 [2]
STAR EVO-T-4000 ir LVLP (Low Volume Low Presure) krāsošanas pistole, kas atšķirībā no HVLP sistēmas  krāsošanas pistolēm patērē mazāku saspiesta gaisa daudzumu un nodrošina lielāku krāsu materiāla pārnešanas koeficentu (72%+). Tehnoloģiski tas panākts ar pistoles smidzinātāja galvā izveidotiem papildus kanāliem, kas darbībā veido apļveida "gaisa aizkaru" optimizējot krāsas kūli ar koncentrētākām robežām un mazākiem zudumiem. Krāsošanas materiāls ar EVO-T-4000 tiek smalki atomizēts, kā rezultātā iegūstams vienmērīgs krāsojuma.
Информация об изделии     tehniskais apraksts krievu val.  PDF 30 kB

Pasūtot, preces papildinformācijas laukā, lūdzu norādiet nepieciešamo dīzes izmēru - 1.3. vai 1.4 mm!

Cena EUR 139.70

EVO -T-4000 krāsošanas pistoles atšķirīgā īpašība ir tās zemais saspiestā gaisa patēriņš, un darba spiediens (1.3 bar pie nospiesta gaiļa), kas ļauj šo instrumentu pielietot ar salīdzinoši mazjaudīgiem kompresoriem.

Šīs krāsošanas pistoles optimālu materiāla uzklāšanas paramatru panākšanai ir nepieciešams nodrošināt pazeminātu ienākošā gaisa spiedienu 1.1 -1.3 bar, kuru ētri un precīzi var iestādīt ar STAR spiedienaregulatoru - manometru S-081C.

Izmantojot kā pistoli bāzes krāsu uzklāšanai ieteicamais dīzes izmērs 1.3 mm, kā universālo pistoli bāzes krāsām, 2K krāsām un lakām ieteicamais dīzes izmērs 1.4 mm.

Tehniskie parametri:
 
Pistole
Dīze (mm)
Spiediens ieejā (bar)
Gaisa patēriņš (l/min)
Materiāla patēriņš (ml/min)
Krāsas kūļa platums (mm)
Kompresora jauda
EVO-T-4000-133G
1.3
1.1-1.3
241
150
227
no 1.5 kW
EVO-T-4000-143G
1.4
1.1-1.3
241
170
230
no 1.5 kW

 

Pistoles korpuss ir ļoti viegls, ergonomisks, pārklāts ar melno hromu, kas atvieglo instrumenta tīrīšanu. Iekšējie materiāla padeves kanāli ir veidoti no antikorozīviem materiāliem, kas ļauj šo pistoli izmantot ūdensbāzes autokrāsām un citeim agresīviem materiāliem. Standarta komplektācijā pistolei ir plastmasas krāsošanas bāciņa ar tilpumu 0.6 ltr., kombinētā atslēga, bāciņas fitrs un tīrīšanas birstīte.
 
STAR_EVO_T_4000_instrukcija.pdf (krieviski)
 
Šīs krāsošanas pistoles vērtība un sniegums ir augstāks par tās cenu!
 
 
 
Salīdzinošais tests krāsošanas pistolēm žurnālā "Novosti Avtoremonta"
http://www.remontauto.ru/?p=11&z=12651 daļa
 

http://www.remontauto.ru/?p=11&z=11362 daļa


 
 
Apakaļ
Eduards
12:15 - 09.02.2012
Sveicināti.
Nesen jums rakstiju ,ka vēlos iegādāties krāsošanas pistoli.Paldies par sniegto atbildi.Jūsu ieteikums pēc mana kompresora jaudas,kas bija 240l/min.-305l/min.bija STAR EVO T-4000.tas viss būtu labi.Man ir tikais tāds jautājums,ko jūs domājat par DeVilbiss FLG5.un kāda ir atškirība starp šīm divām pistolēm. Paldies.
Armands » Eduards
Ar DeVilbiss FLG 5 nav nācies krāsot un ar šo marku mums kā instrumentu izplatītājiem nav bijusi darīšana, tāpēc diez vai varēšu dod objektīvu novērtējumu konkrētam modelim. Izstudējot informāciju ražotāja mājas lapā varu secināt kā šī ir tradicionāla augstspiediena sistēmas krāsošanas pistole (ienākošais gaisa spiediens ieejā = izejošo spiedienu izsmidzinātāja galvā), gaisa patēriņš  ~ 280 Ltr. min. Ražotājs to pozicionē kā plaša pielietojuma "budžeta" klases modeli (man nav informācijas par cenu). Kā pluss jāmin ka Devillbis it top 3 ražotājs (kopā ar  Sata un Iwata), jautājums par rezerves daļu pieejamību un dīzes izmēru pieejamību.
EVO-T_4000 būtiskās īpašības  - precīzs krāsas kūlis ar minimāliem zudumiem, zems gaisa patēriņš, jaunākā LVLP sistēma, mazs svars, ergonomisks dizaisns, kvalitātes  cenas attiecība.
ojars
11:30 - 02.26.2012
ko Jus varetu pateikt par Dewilbiss pistolem.proti man interese koka lakosana ar auto laku,vajadziga kvalitate ir spogulvirsma???
Armands » ojars
Devilbiss ir augstas kvalitātes instruments un ierindojas pasaules vadošo zīmolu augšgalā šaja segmentā, kopā ar SATA un IWATA. Diemžēl tas nenedrošina to, ka šīs markas pistole "pati" krāso un lako. Spoguļvirsmas pārklājuma kvalitātes iegūšanai būtiski faktori ir optimāli pistoles parametru(tips, dīzes izmērs) un regulējumu pielāgošana konkrētajam krāsu materiālam (spiediens, materiāla padeves daudzums), uzklāšanas apstākļi (temperatūras režīms, gaisapmaiņas intensitāte, gaisa mitruma), kā arī paša krāsu materiāla kvalitāte un precīzas sagatavošanas un uzklāšanas instrukciju ievērošana (produkta tehnisko datu lapa).
Ja šobrīd izmantojat kādu krāsošanas pistoli ar kuru pēc jūsu pieredzes nevarat sasniegt vēlamo rezultātu, pamēģiniet vispirms pārbaudīt katru no augstākminētajiem punktiem -iespējams instruments nav pie vainas. Ja apsverat iespēju iegādāties jaunu krāsošanas pistoli - manuprāt sākt ar DeVilbiss nebūtu pamatoti. Protams, ja neesat ierobežots līdzekļos, droši ka atbilstoši izvēlēts modelis ar pareiziem pistoles parametriem strādās perfekti.

Jautāt autokrāsu ekspertiem