STAR krāsošanas pistole SMP-106F

10.20.2020 [0]
Anodēts zilas krāsas korpuss pilnīgai antikorozijas aizsardzībai un vieglai instrumenta tīrīšanai. Korpusa iekšpusē nav smalku gaisa vadu, kas ar laiku varētu radīt sarežģījumus, tādājādi samazinot instrumenta kalpošanas laiku. Nerūsējošā tērauda dīzes un adatas komplekts (ne magnētisks), kā arī korpusa elementu materiāli ir piemēroti izmantošanai ar ūdens bāzeskrāsām.
Precīzi izgatavota, ergonomiska un labi sabalansēta krāsošana spistole. Katra vienība rūpnīcā pirms nosūtīšanas individuāli pārbaudīta, ir ES atbilstības un neatkarīgais vācu Fraunhofer sertifikāts.

SMP-106F modelim ir papildus regulēšanas skrūve ienākošā gaisa spiediena regulēšanai. Ergonomisks pistoles korpuss un instrumenta nelielais svars (tikai 325 gr) krāsošanas procesu dara vieglu un patīkamu.

Smidzinātāja galvas  konstrukcija nodrošina platāku krāsas kūli ar materiāla pārnešans koeficentu 65 % pie spiediena 2.0 bar. Šie parametri ir atbilstoši instrumenta pielietošanai auto krāsošanai, galdniecībā, ražošanā.

SMP-106F modelim smidzinātāja galva noskrūvējas ar ~1.5 apgriezienu, materiāla padeves bāciņa ar 4 apgriezieniem - tā ir ērtība ikdienas lietošanā. Turklāt materiāla bāciņas vītnes savienojums (ārējā vītne) ir piemērots gan tradicionālajām bāciņām gan jaunajām vienreiz izmantojamām sistēmām.


Galvenie parametri:

Dīzes izmēri : 1.3 ;1.4 ; 1.8 mm
Darba spiediens : 2.0 bar.
Gaisa patēriņš :300~355 Ltr/ min.
Materiāla padeve: 250-350 ml./min.
Krāsošanas distance: 140~210 mm. (līdz virsmai)
Kompresora jauda: 2.2 -3.7 kW (3-5 zs)
Krāsas kūlis: 280~330 mm plats
Materiāla bāciņas vītne: M16 x P1.5 (ārējā)
Materiāla bāciņas tilpums: 600 ml.

SMP-106F (vidēja spiediena) sistēmas krāsošanas pistole atškiras ar "bagātīgāku" materiāla pārnešanas sniegumu, tāpēc tā vislabāk piemērota 2K krāsu un laku uzklāšanai, neizslēdzot arī iespēju uzklāt bāzeskrāsas un gruntsmateriālus, attiecīgi piemeklējot optimālu dīzes izmēru.


Apakaļ

Jautāt autokrāsu ekspertiem