pazuud un paliek taads kaa mateets peec taas sliipeeshanas ar 1500??
un veel gribeeju uzzinaat vai kraasoshanas pistole Sumake ar 1.4 diizi ir laba(vai nav 1 meenesim):)un vai taa derees ar parasto kompresoru liiz 8 atmosfeeraam!!
paldies!!:)

08.07.2007 jurchiks [2110]
 
"Apelsīns" visdrīzāk ir saistīts ar šībrīža karsto laiku, kad izmantojot standarta cietinātājus un šķīdinātājus materiāls nepaspēj vienmērīgi novilkties uz krāsojamās virsmas iekams sācis polimerizēties (sacietēt). Vēl iemesls var būt pārāk bieza lakas viskozitāte un liels uzklātās kārtas biezums, kas pēc tam pulējot rada problēmas, jo laka nav pilnībā nocietējusi visā slānī. Pulēšanu ieteicams vēikt pēc 24 stundām pēc sacietēšanas ar Abralon 2000 abrazīvo disku uz porolona pēc tam ar pulēšanas mašīnu pie maziem apgriezieniem ar pastām, piem. 3M  Nr.74 vai 76.
 
Krāsošanas pistoles kvalitāte un kalpošanas ilgums ir atkarīgs no tās lietošanas intensitātes un piemērotības konkrētajiem darbiem. Ja profesionāls auto krāsotājs ik dienas veic 10-15 detaļu tikai krāsošanu ar piem. augsti tehnoloģisko IWATA WB400 krāsošanas pistoli, tā kalpo bez detaļu nomaiņas apm 1.5-2 gadus, pie kam ekonomē materiālu uz katru nokrāsoto detaļu -tas atmaksājas vairākkārtīgi. Nelieliem darba apjomiem ar Sumake kā universāla pielietojuma pistoli var panākt labu gala rezultātu un pie pienācīgas aprūpes pistoles kalpošanas laiks ir ilgs. Ja tā ir vienīgā pistole un darba temps atļauj, to var izmantot gan gruntēšanai, gan krāsošanai un lakošanai. 1.4 mm dīze ir optimāla krāsošanai un lakošanai, ieteicams HVLP modelis. Kompresora spiediens 8 atm. ir pietiekams, svarīgākie lielumi ir kompresora tehn. stāvoklis, resīvera tilpums, ražība un filtri gaisam un kondensātām.
 
Armands
AUTOKRĀSASatbilde bija noderīga:
Apakaļ

Jautāt autokrāsu ekspertiem