Labdien, tika iegādāts no degušas auto spārns kuram no ārpuses sāka no karstuma laupīties nost krāsa un no iekšpuses apdegums klūvis dzeltens. Kā uzsākt apstrādes procedūru, berst visu līdz tīram metālam kur ir apdedzis? Kā pareizi apstrādāt, ko darīt?

07.12.2013 Edgars [1035]
Vietās kur krāsojums ir apdedzis (vai sācis lobīties), noteikti jāslīpē līdz tīram metālam. Vietās kur krāsojums ir vizuāli labā stāvoklī, noslīpē ar P 240-P320 (sauso) līdz stabilai virsmai. Ja nepieciešams špaktelēt, tās vietas arī noslīpē līdz tīram metālam ar P80, attauko ar silikonu noņēmēju attaukotāju. Peč špakteles slīpēšanas uz detaļas, vai vietās kur atsedzas tīrs metāls, uzklāj primāro kodinošo (skābo) grunti, pēc 30 min. bez starpslīpēšanas pārklāj visu detaļu ar pildošo grunti. Pildošo grunti noslīpē nobeidzot ar P800-P1000 (ar ūdensisturīgo) vai P400-P500 sauso slīpapīru, virsmu vēlreiz attauko pirms krāsas uzklāšanas.
Par cik detaļa ir bijusi bojāta (apdegusi), krāsošanas sagatavošana un krāsošana jāveic arī no iekšpuses, atskaitot špaktelēšanas un pildošās grunts operācijas.


Armands
atbilde bija noderīga:
Apakaļ

Jautāt autokrāsu ekspertiem