Sveiki! kādu pistoli jūs ieteiktu pusprofesionālai lietošanai, lai varēu pūst gan akrilu, gan metālika krāsas? budžetā lidz 200ls.

04.14.2013 Edijs [1804]
Manā skatījumā krāsošanas pistoļu piedāvājums cenu grupā līdz Ls 200 Latvijā ir ļot šaurs. Pamatā ir segments līdz Ls 100 vai "premium A" klase līdz Ls 300 un vairāk , kas balstās uz 3 vadošajiem ražotājiem - Iwata, DeVillbis un Sata.
 
Jūsu jautājuma sakarā, domāju ka būsiet ļoti apmierināts ar kādu no jaunajām STAR SMP-106F; SV-106F vai STAR SLV-4000F krāsošanas pistolēm, turklāt budžeta līdz Ls 200 ietvaros iekļaujas arī stacionārais smalkās attīrīšanas gaisa filtrs, un citi piederumi, ja tādi protams ir nepieciešami.
 
Lūdzu apskatiet piedāvājuma detaļas mūsu mājas lapā (spiežot uz iekrāsotās saites šī e-pasta tekstā), un ja ir interese par konkrētu pistoles modeli vai vairākiem, es labrāt atbildēšu Jums par katru detalizēti. Tāpat būtu svarīgi zināt Jūsu kompresora parametrus - saspiestā gaisa ražību (Ltr./min), resīvera tilpumu, (ltr) un kādus krāsošanas darbus biežāk veiciet - atsevišķu detaļu krāsošana, piekrāsošana, pilna auto vai lielu detaļu krāsošana, metālikas, perl. vai akrilkrāsa, laka u.c.


Armands
atbilde bija noderīga:
Apakaļ

Jautāt autokrāsu ekspertiem