Sveicinaati! Gribu dzirdet Jusu viedokli par JAUNA taivanas bampera sagatavoshanu uz grunteshnau. Tatad kadi ir tie solji lai kvalitatiivi vareetu nokrasot un kamera uz zhaveeshanu neko nepaceltu aughsa ka tas medz gadiities ljoti biezhi ar taivaanu paldies!

09.12.2012 Zigiits [1180]
Plastmasu (negruntētu) krāsošanā  visbiežākās problēmas ir saistītas ar adhēzijas  (saķeres) trūkumu, kuras izraisa nepietiekama detaļas attīrīšana pirms krāsošanas (gruntēšanas).
Ņemot vērā ka taivānas bamperi bieži vien ir negruntēti, neattīrīti no presformu smērvielām un slikti iepakoti transportēšanai, to apstrāde jāsāk ar mazgāšanu (šim nolūkam izmanto speciāla sastāva mazgātāju Nexa Autocolor P273-1333 un Mirlon abrazīvu - scotchbrite). Pēc tam vēlams bamperi ielikt krāsošanas kamerā pie 60 C uz 45 min. lai "izsviedrētu" visus piemaisījumus un  smērvielas, un tad vēlreiz attīrītu ar speciālu antistatisku tīrītāju plastmasām P273-1050. Tad uzklāj plastmasu adhēzijas  grunti, un nepieciešamības gadījumā pa virsu aizpildošo -izlīdzinošo grunti (ja ir sīki bojājumi, tos aizšpaktelē ar plastmasu špakteli, noslīpē). Pēc grunts noslīpēšanas un attaukošanas virsma ir gatava krāsošanai. Krāsai pievieno 10-30% plastifikatora atkarībā no plastmas tipa.


Armands
atbilde bija noderīga:
Apakaļ

Jautāt autokrāsu ekspertiem