sveiki!
varbut zinat kadu autokrsu kura pie dazadiem lenkiem, vai apgaismojumiem veidotu tonu speli, mani interese no tumsi pelekas uz melnu un otradak. cik esmu petijis krasu paraugus neesmu neko tadu atradis. esmu redzejis sadas krasaus autotuninga pasaule. iespejans ir kads cits veids ka panakt sadu efektu, ka pts iedomajos iespejams uz tumsa sudrabu uzpusot laku ar melnu pigmentu un tumsi zilu perli..
vel interese kaa panakt krasai tadu efektu kaa tuningotajiem auto kad krasa izskatas loti dzika spilgta ka zem palielinama stikla?

08.22.2012 raimonds [802]
Izteiktu toņmaiņu, manuprāt, var panākt tikai ar speciālajiem pigmentiem no t.s. ekskluzīvo krāsu sērijām (gatavie toņi). Mūsu piedāvājumā ir iespējami vai nu melns PHOENIX vai pelēks ANDROMEDA. Eksperimentējot ar standarta mikssistēmas pamattoņiem, tonētām lakām un perlamutriem  (mainot uzklāto kārtu skaitu, uzklāšanas tehniku u.t.t) var iegūt individuālus interesantus risinājumus, taču kā jau minēju diez vai ar izteiktu toņmaiņu un krōsojuma dziļumu.
MIPA V.I.P. reāli uzkrāsotus krāsu paraugus pie iespējas varat apskatītie smūsu autokrāsu veikalā, Rīgā, Kr. Valdemāra 145/2


Armands
atbilde bija noderīga:
Apakaļ

Jautāt autokrāsu ekspertiem