Labdien! Tika krāsots plastmasas bamperis 2k krāsu un rezultātā vietā sāka tecēt krāsa vai drīksts 2k krāsu slīpēt kur ir noteces un pēc tam iematēt un krāsot , pulēt??

08.12.2012 Edgars [2021]
No sākuma ir vērts pamēģināt notecējumu izslīpēt un nopulēt, ja neizdodas vai tiek sabojāts krāsojums - tad pārkrāsot visu detalu vai piekrāsot bojājuma vietu.
Pilnībā nocietējušas krāsas notecējumu slīpēšanu sāk ar P800 (pie lieliem notecējumiem P600) ūdenī izmērcētu ūdensizturīgo slīppapīru uz cietā slīpēšanas bloka. Notecējumam piegulušās virsmas  drošības dēļ nolīmē ar armēto līmlenti. Slīpēšanu veic "pa slapjo" apstrādājamo laukumu noskalojot ar tīru ūdeni. Pakāpeniski palielina slīppapīra gradāciju P1000-P1500-P2000. Pēc slīpēšanas noņem līmlentu un virsmu nomazgā , nožāvē. Turpina ar pulēšanas sistēmu izmantojot pakāpeniskās pastas, sākot ar abrazīvo un nobeidzot ar neabrazīvo pastu spīdumamam. Mērķis ir pulējot nolīdzināt abrazīvu atstās pēdas uz notecējuma vietas un sapulēt to kopā ar deataļas krāsojumu, neatstājot redzamu pāreju.
Ja slīpēšanas rezultatā rodas krāsas izslīpējumi līdz gruntij, tad notecējumu vienmērīgi noslīpē līdz līdzenai virsmai un detaļu vai bojājuma vietu pārkrāso, pirms tam piegulošos laukumus nomatējot un attaukojot.


Armands
atbilde bija noderīga:
Apakaļ

Jautāt autokrāsu ekspertiem