Sveiki, man intresē iegādāties kompresoru, krāsošanas pistoli,kondesāta un eļļas atdalītāju. Kādus jūs man ieteiktu lai samērā labi varētu visu nokrāsot? Un lai arī cenas nebūtu tik lielas :) Un vai jums ir arī visas šļaukas un visi s

06.19.2008 Reinis Strēlnieks [2592]
 
Krāsošanas pistoles izvēle ir atkarīga no summas ko esat iecerējis par to izdot. Cena ir proporcionāla tās kvalitātei - jo dārgāka pistole, jo tā labāk uzklāj materiālu, ir parocīgāka , ilgāk kalpo. Iesācējam, ja atļauj budžets, iesaku STAR EVO -T, profesionālim IWATA W-400 -WB . Ja ir mazjaudīgs kompresors, tad nebūs piemērotas HVLP sistēmas pistoles, jo tām ir liels gaisa patēriņš. Noteikti iesaku komplektēt pistoli kopā ar ienākošā gaisa regulatoru/ manometru.
Eļļas atdalītājs un kondensāta filtrs stacionārais - STAR L906  http://www.autokrasas.lv/index.php?pane=nxt&lang=1&gid=25. Lētākais un pats vienkāršākais ir pie pistoles stiprināmais filtriņš http://www.autokrasas.lv/index.php?pane=show_article&eventid=202&lang=1.
Gaisa šļaukas līdz 15m garumam derēs ar iekšējo diametru 8 mm. Piedāvājam antistatiskās Poliuretāna šļaukas krāsošanai Ls 2.04 par 1 m. Lētāk - būvniecības veikalos metināšanas gāzes šļaukas.
Kompresorus netirgojam.  Nelieliem "hobby" darbiem derēs būvmateriālu lielveikalos nopērkamie 1.5-2 zs kompresori ar 24 ltr resīveru. Cena robežās ap Ls 100
 
Armandsatbilde bija noderīga:
Apakaļ

Jautāt autokrāsu ekspertiem