Sveiki! Gan jau varbūt kaut kur bija šāds jautājums, bet izskatīt visas 44 lpp ir ļoti laikietilpīgs darbiņš, tāpēc nedusmojaties ja jau ir bijis šāds jautājums- Vēlējos uzzināt, kas (grunts, krāsa, laka, palīgmateriāli) ir nepieciešams, lai pilnībā atjaunotu (notīrītu veco krāsu un uzklātu jauno krāsu) 17' diskus (piecstaru diski)?
Paldies jau iepriekš par sniegto atbildi!

03.22.2012 Dainis [1632]
Mājas lapas saturu un Jautājumu arhīvu var  pārlūkot mājas lapas labajā augšējā stūrī logā "Google pielāgotā meklēšana", ievadot atslēgas vārdu, piem. "alumīnija disku krāsošana" vai "skābā grunts".
Rīkojieties šādi: vispirms alumīnija detaļa jāatbrīvo no korozijas un oksīda slāņa ar abrazīviem materiāliem - slīppapīrs P120-P180 (sausi) un Scotch brite sarkano, pēc tam rūpīgi jāatauko. Kamēr alumīnijs nav sācis no jauna oksidēties, 30 min laikā uz  švīkām un nelīdzenumiem uzklājiet augsti kvalitatīvu 2 komp. PE špakteli (piem. Nexa Autocolor P551-1052), noslīpējiet ar P80- P220 (sausi). Vēlreiz noņemiet alumīnija oksīda kārtiņu ar pelēko Scotch Brite, attaukojiet. Vietās kur nav špaktelēts uzklājiet 2 komp. kodinošo (skābo) saķeres grunti (piem. Mipa Activprimer) http://www.autokrasas.lv/index.php?pane=nxt&lang=1&gid=19. Pēc 30 min. pie 20C kad Activprimer ir apžuvis bez starpslīpēšanas uzklājiet 2 komp. pildošo grunti (piem Mipa 4+1 Filler). Kad pildošā grunts nocietējusi, slīpē ar P320 -P500(sausi) vai P600-P800 (ar ūdeni). Nožāvē, attauko, uzklāj jebkuru autokrāsu.
Visus nepieciešamos materiālus var iegādāties mūsu autokrāsu veikalā Kr. Valdemāra 145/2 , Rīgā. 1 komp.gruntsmateriāli pieejami arī aerosola iepakojumā.
 


Armands
atbilde bija noderīga:
Apakaļ

Ieskaties arī šajās atbildēs, varbūt noder:

Jānis
12:37 - 10.11.2011
Sveiki ! Gribēju nokrāsot alumīnija diskus ! kā to pareizāk ir darīt ? un kas man būtu nepieciešams no Jūsu piedāvātās produkcijas ?
Paldies
Armands » Jānis
Ja diski ir bijuši krāsoti un virsma ir labā stāvoklī (neatsedzas tīrs metāls), tad pirms pārkrāsošanas ir nepieciešams virsmas nomatēt un attaukot.
Gadījumā kad virsmas ir bojātas vai alumīnijs ir neapstrādāts, rīkojieties šādi: vispirms alumīnija detaļa jāatbrīvo no korozijas un oksīda slāņa ar abrazīviem materiāliem - slīppapīrs P120-P180 (sausi) un Scotch brite sarkano, pēc tam rūpīgi jāatauko. Kamēr alumīnijs nav sācis no jauna oksidēties, 30 min laikā uz  švīkām un nelīdzenumiem uzklājiet  kvalitatīvu 2 komp. PE špakteli , noslīpējiet ar P80- P220 (sausi). Vēlreiz noņemiet alumīnija oksīda kārtiņu ar pelēko Scotch Brite, attaukojiet. Vietās kur nav špaktelēts uzklājiet 2 komp. kodinošo (skābo) saķeres grunti (piem. Mipa Activprimer) http://www.autokrasas.lv/index.php?pane=nxt&lang=1&gid=19. Pēc 30 min. pie 20C kad Activprimer ir apžuvis bez starpslīpēšanas uzklājiet 2 komp. pildošo grunti (piem Mipa 4+1 Filler). Kad pildošā grunts nocietējusi, slīpē ar P320 -P500(sausi) vai P600-P800 (ar ūdeni). Nožāvē, attauko, uzklāj jebkuru autokrāsu.
Visus nepieciešamos materiālus var iegādāties mūsu autokrāsu veikalā Kr. Valdemāra 145/2 , Rīgā. 1 komp.gruntsmateriāli pieejami arī aerosola iepakojumā.

Jautāt autokrāsu ekspertiem