Ka ir, vai ar LVLP var lakot? laka sapluust tik pat labi ka ar HVLP un cik atmossfveram jabuut tad.? vai krasai naw jabuut speciali atshkaidiitai prieks LVLP? Padies!

12.16.2011 Nauris [1192]
Ar LVLP viennozīmīgi var lakot, taču tas nav optimālākais variants. LVLP sistēmā krāsu materiāls tiek ļoti smalki atomizēts (sasmalcināts), kā rezultātā iegūst diezgan "liesu" un salīdzinoši šaurāku krāsošanas kūli - rezultatā lai laka labi izplūstu, lakošana sanāk lēna.
LVLP sistēmas priekšrocības ir bāzes krāsu uzklāšana un salaidumu veidošana, kur smalkākai materiāla atomizācijai ir lielāka nozīme bāzes krāsu vienmērīgai uzklāšanai (sudraba toņi bez mākoņiem un joslām) un sapludināšanai, piem. STAR EVO-T 4000 vai STAR SLV 4000 F.
Lakošanai un 2K krāsu uzklāšanai piemērotākas ir t.s. vidējā HVMP  vai samazinātā spiediena RP sistēmas pistoles, kurām ir platāks krāsas kūlis ar "bagātīgāku" materiāla padevi uz krāsojamo virsmu, piem. STAR SMV-4000F.

Vairāk informācijas par mūsu krāsošanas pistoļu piedāvājumu skat. šeit


Armands
atbilde bija noderīga:
Apakaļ

Ieskaties arī šajās atbildēs, varbūt noder:

Raimonds
16:32 - 07.20.2012
Labdien! Kādu krāsošanas pistoli labāk izvēlēties HVLP vai LVLP? Vai LVLP nezaudēs atomizēšanas kvalitātē? Vai Star pistoles priekš garāžas krāošanas būs pietiekami labas, vai jāpērk ko dārgāku?
Armands » Raimonds
Ja jūsu garažas kompresora gaisa ražība ir mazāka par 500 Ltr/min (500 Ltr/min. parasti tie ir divcilindru kompresori ar siksnas piedziņu no 3 kW un uz augšu) - doma par HVLP sistēmas krāsošanas pistoli jāatmet. Pašas abrivatūras HVLP atšifrējums ir High Volume Low Presure- kas nozīmē augsts gaisa patēriņš, zems izejas spiediens.
Attiecīgi  LVLP atšifrējās -zems gaisa petēriņš zems izejas spiediens. Tie ir parametri kas nepieciešami garažas apstākļiem - salīdzinoši mazjaudīgs kompresors un zems izejošā gaisa (krāsas kūļa) spiediens, ka savukārt nepacels no grīdas un telpas visus iespējamos putekļus.
Manuprāt optimāls variants (kā univresālā pistole 2K akrilam , bāzei , lakām , vieglajām gruntīm) ir STAR EVO T 4000 krāsošanas pistole ar dīzi 1.4 mm, komplektā ar spiediena regulatoru/manometru. Šis instruments ir LVLP sistēmas, patentēta tehnoloģija ar smalku materiāla atomizāciju (svarīgi metāliku uzklāšanai un piekrāsošanai), darba spiediens ir tikai 1.3 -1.7 bar, paredzēts arī ūdensbāzes krāsu uzklāšanai, izmantoti kvalitatīvi materiāli un komplektācija, katrai pistolei savs sērijas nummurs, gaisa patēriņš ~240 Ltr min.
 

Jautāt autokrāsu ekspertiem