jautajums tads man klients , grib lai es vinam nokrasoju autinu , melnu , mateti spidigu , ka to var dabuut gatavu tas saistiits kaut kas , ka lakai liek matejamo , skidrumu klaat , vai ka savadak , jo vin grib lai buutu ka amerikaņu filmas kur masinas i

11.17.2011 jānis [936]
Var krāsot ar 2K akrilu, kuram pievienots matieris, taču labāk uzklājs un izskatās melnā bāzes krāsa, kurai pa virsu matēta laka. Matētu laku var iegūt pievienojot spīdīgakai lakai (piem. Omniline HS Plastic) speciālu matēšanas piedevu. Ja vēlās augstāko kvalitāti, tad jāņēm rūpnieciski matētu laka (piem. MIPA 2K Klarlack - matt), tā ir gandrīz uz pusi dārgāka, taču matējuma pakāpe ir ļoti viendabīga. Visus nepieciešamos materiālus var iegādāties vai pasūtīt ar piegādi mūsu autokrāsu veikalā.
Fotogalerija melns matēts krāsojums. Tehniska nianse - krāsojot maelnu matētu vismas sagatavošanai jāpievērš īpaša uzmanība (uz melna matēta redzami vissīkākie virsmas defekti) un jācenšas krāsot vienā piegājienā ar iespējami maz krāsas salaiduma vietām.


Armands
atbilde bija noderīga:
Apakaļ

Jautāt autokrāsu ekspertiem