Sveiks! Vai ar star evo t krasošanas pistoli un Kompresoru AIRMEC CH 25/210 kam spiediens ir 8bar un spiedtvertne 25 l , jauda 1.5 zs , caurplūsma 220 l/minutē var krāsot ?
Vai šis apvienojums ir labs un nebūs tā, ka apstāsies kompresors krāsoš

09.14.2011 Rihards [1261]
Vēlamā kompresora gaisa ražība ir nepieciešama apm. 1.2-1.5 reizes lietāka par vienlaicīgi pieslēgto instrumentu gaisa patēriņu. EVO T-4000 gaisa patēriņš ir ~241 Ltr min. Teorētiski krāsojot visu auto jūsu minētais kompresors nepārtauki būs ieslēgts, kas radīs tā pastiprinātu uzkaršanu un kondensāta veidošanos. Krāsojot atsevišķas detaļas nelielas darbnīcas apstākļos šī kompresora parametri  atbilst prasībām"sākot no".
Kā minimālais papildaprīkojums neskaitot gaisa šļaukaku būtu nepieciešams kondensāta filtriņš, ko montē uz krāsošanas pistoles un gaisa spiediena regulators, manometrs (skat. http://www.autokrasas.lv/?pane=nxt&lang=1&gid=25)
Lai pilnvērtīgi varētu strādāt , kompresora gaisa ražībai jābūt no 300 Ltr./min (attiecīgi resīvera tilpums no 50 Ltr uz augšu). Gaisa spiedienu līdz 8 bar. nodrošina praktiski jebkurš amatieru kompresors.
EVO-T 4000 ir īpaši piemērota darbnīcām ar "budžeta" aprīkojumu - neliels saspiestā gaisa patēriņš un mazs izejošais spiediens no smidzinātāja ( krāsojot netiek sacelts liels putekļu mākonis), ieteicamais dīzes izmērs 1.4 mm.


Armands
atbilde bija noderīga:
Apakaļ

Jautāt autokrāsu ekspertiem