sveicināti. man ir viens jautājums. mājas apstākļos piekrāsoju auto. kā šķīdinātāju izmantoju 646 atšķaidītāju. pēc lakas nožūšanas paliek tā saucamā apelsīna miza. pistoles dīzes izmērs 1.3, esmu mēģinājis krāsot ar 1.4,bet e

08.07.2011 Zintis [1901]
Atbilde ir vienkārša - izmantojiet lakai (arī gruntīm, krāsām) to šķīdinātāju, kuru lakas ražotājs ir norādījis savā TDS (Tehnisko Datu Lapā).
646 šķīdinātāja sastāvā ir acetons, kas padara šo šķīdinātāju pārāk "ātru" (ātri izgarojošu) kā rezultatā uzklātai lakas kārtai nepietiek laika vienmērīgi izplūst pa virsmu un tā polimerizējas "apelsīna mizas" veidā. Tāpat jāpievērš uzmanība krāsošanas temperatūrai un detaļas temperatūrai, kurai nevajadzētu pārsniegt 30C. Pie šādas temperatūras arī  izmantojot orģinālo šķīdinātāju var rasties līdzīgs defekts.
646 šķīdinātāja  pielietošana profesionālā autokrāsošanā aprobežojas tikai ar instrumentu tīrīšanu.
Ja Jums nav pieejama TDS informācija par konkrētai lakai nepieciešamā šķīdinātāja lietošanu, iesaku izmantot 2K akrilkrāsu šķīdinātāju.
Vairāk informācijas (krievu val.) par šķīdinātāju un cietinātāju izvēli mūsu mājas lapas sadaļā: Tehniskā informācija


Armands
atbilde bija noderīga:
Apakaļ

Ieskaties arī šajās atbildēs, varbūt noder:

Elvijs
22:37 - 10.28.2013
Labdien!Radas problema ar lakas uzklasanu bazes krasai.pec nozusanas bija redzama saucama apelsina miza.laka 4cr hs tipa laka un es vinu uzklaju 1.5 kartas.meginot izpulet prieksejo haubi sanaca uz kantites izpulet lidz krasai (krasa lb7z vw satin silver?.ko darit sada situacija?japarkraso detala un japarlako?un ja japarlako kadu smilspairu lietot matejot veco laku?
Armands » Elvijs
Ja ir izslīpēts līdz bāzes krāsai, pilnīgu krāsojuma kvalitāti visdrīzāk var atjaunot tikai no jauna piekrāsojot vai pārkrāsojot detaļu.
Taču no sākuma ir vērts pamēģināt bojāto vietu tikai pielakot ar salaidumu un sapulēt (protams, ja bāzes krāsa nav cietusi, kas ir maz ticams, jo tās biezums ir tikai 15-20 mikroni).
Pārlakojot veco laku noslīpē ar P1000 ūdensizturīgo vai P500 sauso, lakas salaiduma vietu sagatavo nomatējot ar piem. MIRKA Mirlon Ultrafine pelēko abrazīvo šķiedru, un attauko.

Jautāt autokrāsu ekspertiem