Ja vēlos nokrāsot velosipēda rāmi divās krāsās - sarkanā un melnā, kura no krāsām būtu jālieto vispirms un kura pēc tam un pēc cik ilga laika.

08.02.2011 Armancs [4053]
Krāsošanai vairākās krāsās, kurām ir kopīga robežlīnija, ieteicams izvēlēties bāzes krāsu versijas, kuras pēc tam pārlako ar caurspīdīgo laku. Vispirms vajadzētu uzklāt melno bāzes krāsu, nožāvēt un ar speciālu lokano dizaina kontūrlīmlentu nolīmēt robežlīniju un nomaskēt (ar līmentu, papīru vai PE folliju). Pēc tam uzklāj sarkano bāzes krāsu, nožāvē, noņem maskēšanas materiālus. Uzklāj laku uz visas detaļas, vienlaicīgi pārlakojot abas krāsas. Ar šādu krāsošanas tehniku tiek panākta viendabīga krāsu salaiduma vieta.
Žāvēšanas laiks pie 20 C un labas ventilācijas bāzes krāsām starp kārtām apm. 10min., pirms aplīmēšanas un lakas uzklāšanas 30-40 min.


Armands
atbilde bija noderīga:
Apakaļ

Ieskaties arī šajās atbildēs, varbūt noder:

Toms
18:20 - 12.17.2011
Sveiki, es krāsoju motrolleri un gribu dažus plastmasus divās krāsās. Gribētu zināt kā to var izdarīt. Man krāsu veikalā pastāstija ka laka jāklāj apmēram pēc pus stundas pēc krāsas uzklāšanas, bet tad jau laikam sanāk ka katra krāsa jālako atsevišķi, jānožāvē un tad var nolīmēt ar līmlenti.Bet vai tad salaiduma vietas sanāks normālas?

Būtu pateicīgs ja jūs pastāstītu kā pareizi nokrāstot divās krāsās lai būtu skaistas savienujuma vietas...
Armands » Toms
Jā, bāzes krāsu var pārlakot pēc 30 min., taču ne vēlāk kā pēc 8 stundām.
Jums jārīkojas sekojoši: uzklājat pirmo bāzes krāsu divas vai trīs kārtas, pēc tam kārtīgi nožāvējat (pāris stundas, bet ne vairāk par 8), tad salaiduma vietu nolīmējiet ar dizaina kontūrlīmentu,  un nokrāsoto laukumu nomaskējat ar papīra līmlentu un papīru. Tad uzklājat otru krāsu un nožāvējat (30 min. - stundu). Noņemiet maskāšanas materiālus un kontūrlīmlenti, krāsoto virsmu noslaukiet ar putekļu lipīgo salveti un abas krāsas pārlakojiet vienlaicīgi.

Jautāt autokrāsu ekspertiem