sveicinati ! sakiet ludzu kadas butu izmaksas tadai astherm krasoshanas kamerai,un vai iespejams tadu pasutiit?

04.30.2011 agris [1791]
Jā, šādu krāsošanas kameru var pasūtīt un uzstādīt. Krāsošanas kameras izmaksas veidojas summējot agregātus un konstrukcijas atbilstoši pasūtītāja vajadzībām un darba specifikai. Krāsošanas kamera var tikt komplektēta ar vai bez siltuma rekuperācijas sistēmas, ar lielāku vai mazāku gaisa apmaiņas intensitāti, uzstādīta uz līdzenas grīdas un matāla pamatnes vai arī uz šahtās izbetonētiem gaisvadiem. Ir iespējas izvēlēties greiztu augstumu, kabīnes izmērus, vārtu skaitu un izmērs, apkures veidu (gāze, dīzelis) apgaismojuma jaudu, grīdas režģu laukumu, papildus appūtējus ūdensbāzes krāsām u.t.t. Jauna kamera tiek samontēta 3-5 darba dienu laikā ar ražotāja montieru brigādi.
Ir iespēja apskatīties darbībā Astherm krāsošanas kameru, kas uzstādīta Rīgā.
Ja vēlaties saņemt detalizētāku piedāvājumu, lūdzu atsūtiet savu kontaktinformāciju, vai zvaniet man pa tel. 29209412


Armands
atbilde bija noderīga:
Apakaļ

Ieskaties arī šajās atbildēs, varbūt noder:

Egons
21:35 - 12.26.2012
sveiki, nezinu kam jautāt , ceru varat palīdzēt. mājās ierīkota krāsošanas telpa mēbeļu krāsošanai. 4*5*2,5. gribu ierīkot nosūkšanas sistēmu caur speciālu filtru. jautājums vai nosūkšanas turbīna- ventilātors jāliek sprādziendrošs vai parasto? un cik jaudīgs tas vajadzīgs 50 m3 telpai? paldies.
Armands » Egons
Par cik darbs varētu būt ar organisko šķīdinātāju krāsām, sprādzindrošs ventilators ir nepieciešams.
Krāsošanas telpas izmēri pēc jūsu rakstītā šķiet ka varētu būt apmēram 6.5m x 3.2 x 2.3 (augstums). Nosūces ventilatora jauda šajā gadījumā atbilst no 5 -7.5 kW.
Visprecizāko informāciju par pašbūvētas krāsošanas telpas aprīkojumu (ventilatoru tipu, jaudu, filtru laukumu, gaisvadu šķērsgriezumu u.tt. jums atbildētu specializētas ventilācijas montāžas firmas sertificēts projektētājs. kā piemērs firma S&P Baltics.
Rihards
17:05 - 02.05.2012
Labdien.
Mani jautājumi par krāsošanas kamerām.
1. Cik liela ir nepieciešamā telpas platība, lai ierīkotu krāsošanas kameru?!
2. Kādas ir vidējās izmaksas, lai ierīkotu krāsošanas kameru?!
3. Vai ir iespējams uzstādīt apsildes, ventilācijas un pārējās iekārtas, ja grīdā nav šahtu, garāžā nav ūdens apgāde - kanalizācija?
Paldies.
Armands » Rihards
1. Krāsošanas kameras ārējie izmēri ( +- rūpnieciski ražotai standarta izmēra kamerai) - garums 7.5-8 m, platums 4.5m, augstums 3.6-4m. Telpas izmēriem vajadzētu būt lielākiem par pašas kameras ārējiem izmēriem vismaz 1-1.5 m vairāk (atkarībā no agregātu izvietojuma), lai varētu piekļūt un apkalpot kameras agregātus - siltummaini, ventilatorus degli, filtrus u.t.t. Tāpat ir jāparedz vieta pie kameras iebraukšanas vārtiem vismaz viena auto novietošanai.
2.Rūpnieciski ražotu krāsošanas kameru cenas atkarībā no izmēra, parametriem, ražotāja svārstās plašā diapazonā - no 10-40K Ls.
3. Krāsošanas kameru var uzstādīt uz līdzenas betona grīdas, ja kamera tiek montēta uz matāla pamatnes (30-40 cm augstumā), kurā ir izbūvēti gaisvadi. Kamerai nav nepieciešams ūdens- kanalizācija.

Jautāt autokrāsu ekspertiem