Sveiki, cik maksāja pie jums tas atskaiditajs ar maz piejauktu skidinataju vai kas tāds, laikam sanak vajs skidinatajs, atceros bija 100ml ~3ls vai ~5ls
gribēju uzzinat kads nosuakums vinam ir un cik isti maksā.

04.06.2011 Juris [1274]
Iespējams Jūs domājat silikonu noņēmējs attaukotājs, kas paredzēts virsmu tīrīšanai, tās nesabojājot. Tā cena ir Ls 3.00 par litru. http://www.autokrasas.lv/?p=art&art=325

Armands
atbilde bija noderīga:
Apakaļ

Ieskaties arī šajās atbildēs, varbūt noder:

Kaspars
15:08 - 11.30.2011
Sveiki, interesē vai krasojot jumta bagāžnieka kasti, nepieciešams to gruntet, ja virsma jau ir grubuļaina? Un vai pie JUms var uzjaukt krāsas baloniņu Opel "Ultra Blue" krāsas?
Armands » Kaspars
Ja plastmasas jumta bagažnieks nav iepriekš bijis krāsots un esat to jau lietojis uz mašīnas, es neieteiktu Jums patstāvīgi veikt tā krāsošanu ar aerosolu. Plastmasu pirms krāsošanas noteikti vajag gruntēt ar speciālu plastmasas saķeres grunti un veikt rūpīgu attīrīšanu un attaukošanu - pretējā gadījumā krāsas sāks lobīties nost pēc mazgāšanas ar augstspiediena ūdens strūklu. Plastmasai kas bijusi ekspluotācijā uz ceļiem un mainīgos temperatūras apstākļos ir tendence kā švammei uzsūkt sevī visa veida netīrumus , vaskus, eļļas u.t.t. Ja tomēr izlemjat, ka bagažnieks jākrāso, labāk būtu to nodot profesionālai krāsošanas darbnīcai, kur to izsildīs krāsošanas kamerā pie 60 C, izsviedrējot no tā grūti notīrāmos netīrumus, attaukos, nogruntēs ar plastmasu grunti (ja nepieciešams arī izlīdzinās grubuļoto virsmu un nokrāsos ar noturīgiem 2 komponentu materiāliem.
Jā mēs varam uzjaukt Opel krāsu ULTRA BLUE kods 21B un iepildīt to aerosolā. Tā ir perlamutra bāzes krāsa, kura jāpērklāj ar caurspīdīgo laku.

Jautāt autokrāsu ekspertiem