Vai pats varu mājas apstākļos pārkrāsot savam auto sliegšņus /- lai vizuāli būtu ok un kā pirms krāsošanas pareizi sagatavot,kādi butu pareizākie materiāli darbam?

03.22.2011 Raimonds [2930]
Darbojoties ar autokrāsu materiāliem telpas temperatūrai jābūt vismaz 10 C.  Lielākā daļa nepieciešamo materiālu ir pieejama arī aerosola fasējumā.
Rūsu vispirms noņem mehāniski ar pieejamajiem līdzekļiem (drāšu birste, slīpmašīna, abrazīvi), pēc iespējas līdz tīram metālam. Pēc tam bojātās vietas apstrādā ar kādu no rūsas iekonservētajiem, piem Mipa Corrosion Sealer vai Brunox Epoxy http://www.autokrasas.lv/index.php?pane=nxt&lang=1&gid=21.
Tīras metāla virsmas gruntē ar pretkorozijas korozijas grunti, vēlams kodinošo (skābo), piem Mipa Activprimer http://www.autokrasas.lv/index.php?pane=nxt&lang=1&gid=19. Pēc tam sliekšņus apstrādā ar elastīgu aizsargmassu uz sintētiskā kaučuka bāzes (t.s. "grubuli"), piem. Radex 310 SP. Šis pārklājums nocietē un ir pārkrāsojams auto krāsā, ja nepieciešams. Nepieciešamo auto krāsas toni var pasūtīt mūsu krāsu veikalā gatavu, vai iepildīt aerosolā. Krāsu uzklāj 2-3 kārtās ar starpžāvēšanas laiku 5-10 min. starp kārtām. Metālikas krāsas gadījumā papilgus pa virsu uzklāj caurspīdīgo laku no aerosola.
Visi nepieciešamie materiāli ir nopērkami autokrāsu veikalā Rīgā, Kr. Valdemāra 145/2, informācija par materiālu cenām un fasējumiem - mūsu mājas lapā.
Vairāk informācijas par tēmu skat. mūsu  FORUMĀ vai izmantojot mūsu mājas lapas "Google pielāgotā meklāšana" funkciju kas pēc atslēgas vārdiem atlasīs datnes , kas satur  vārdus piem. "sliekšņi", "pretkorozijas", "krāsas aerosolā" u.t.t.
 


Armands
atbilde bija noderīga:
Apakaļ

Jautāt autokrāsu ekspertiem