BLITZ pulēšanas instruments 1200W

05.29.2020 [0]
Šī "budžeta" klases elektriskā pulēšanas mašīna BLITZ BEP-30 paredzēta matāla, krāsojuma, koka, akmens virsmu pulēšanai. Līdzīgi kā profesionālajiem instumentiem, šai pulēšanas mašīnai ir līdzīgs dizains ar ērtu rokturi un fiksētu apgriezienu regulēšanas skalu no 1-5, attiecīgi 600 -3000 apgr./ min. Komplektā iekļauta pulēšanas pēda 180mm diametrā ar aitādas vilnas uzliku, plastmasas koferis. Darbam ar dažāda rupjuma pastām un specifiskiem pulēšanas etapiem, mēs iesakām instrumentu papildus nokomplektēt ar porolona pulēšanas ripām (stiprinājums uz lipekli vai vītni M14).


Veicot pulēšanas darbus lietojiet aizsargbrilles. Labākam pulēšanas rezultātam turiet pulēšanas mašīnu nelielā leņķī attiecībā pret virsmu. Sāciet vienmēr ar mazākiem pulēšanas ripas apgriezieniem, pakāpeniski iestrādājot pastu, palieliniet tos. Nepieļaujiet pārlieku pulējamās virsmas uzkaršanu un pulēšanas pastas izžūšanu. Nepieciešamības gadījumā uzsmidziniet uz virsmas vai pulēšanas pēdas tīru ūdeni.  Strādājot ārpus telpām, izmantojiet drošu el. kabeļa savienojumu un nepieļaujiet ūdens nokļūšanu instrumentā.
Regulāri tīriet instrumentu, un apm. pēc katrām 150 darba stundām izpūšiet el. motoru mezglus ar sapiestu gaisu. El. motora oglītes jānomaina kad to garums ir sasniedzis minimāli pieļaujamos 10 mm.

Tehniskie dati:

El. spriegums: 220V ~50 Hz            Apgriezieni 600 -3000 apgr./ min
Jauda: 1200 W                                Pul. diska diametrs 180mm

Cena EUR 76.00Apakaļ

Jautāt autokrāsu ekspertiem