MIPA 1K aktīvā pretkorozijas grunts ar augsti pildošām īpašībām.

06.15.2024 [0]
MIPA Etch-Filler HB Spray ir vienkomponenta kodinošā (skābā) grunts ar aktīvām pretkorozijas īpašībām, lielisku saķeri ar virsmām un augstām skrāpējumu, poru aizpildošām īpašībām. Speciāli šim aerosolam ir izstrādāta smidzinātāja galviņa nodrošina īpaši "bagātīgu " materiāla padevi, kas ļauj ātri panākt vēlamo kārtas biezumu, turklāt ar izsmidzinātāja strūklas garumu (līdz 50 cm.) iespējams piekļūt grūti pieejamās vietās, kas ar standarta aerosoliem nav iespējams. Lieliskas saķeres īpašības ar tīra dzels, tērauda, cinka virsmām, ar papildus pirmapstrādi arī uz alumīnija un autoindustrijā izmantojamiem pārkrāsojamiem plastmasu veidiem. Augstas pretkorozijas īpašības!

Lietošanas instrukcija:

Aerosola balonu pirms lietošanas sakratīt 1-2 min.
 
Izmantot pie temperatūras 10-25 C, gaisa mitruma līdz 80%
 
Gruntējamajai virsmai jābūt rūpīgi notīrītai, bez rūsas un attaukotai. Alumīnija un cinkotas virsmas pirms gruntēšanas jānomatē ar abrazīvo materiālu, piem. Mirlon Ultrafine un jāattauko ar silikonu noņēmēju. Nekrāsotas plastmasas virsmas rūpīgi nomazgā, nomatē un attauko ar antistatisku attīrītāju plastmasām.


Uz Etch-Filler HB Spray neuzklāt Poliestera materiālus (nešpaktelēt)!


Uzklāt no 20-50 cm attāluma 2-3 kārtās (sausa pārklājuma biezums 50-80mikr.); starpžāvēšanas laiks starp kārtām 3-5 min.
 
Putekļudroš - pēc 5 min.; pieskāriendroš- pēc 10 min; slīpējama  vai pārkrāsojama pēc 30 min. pie 20 C.

Slīpēt ar sauso slīppapīru P400-P500 vai ūdensizturīgo slīppapīru P800.

Pēc lietošanas aerosolu balonu apgriezt otrādi un izpūst gāzi līdz iztīrās smidzinātājs. Šādi iespējams bez grūtībām uzsākt lietot to pašu aerosolu atkārtoti.


Apakaļ

Jautāt autokrāsu ekspertiem