APP Zink 98 aerosolā, 400ml

06.19.2019 [1]
Ātri žūstoš zinka preperāts ar gludu, bez porām pārklājumu dzelzs, tērauda, metinājuma vietu ilgstošai pretkorozijas aizsardzībai. Uz metāla virsmām darbojas kā katoda pretkorozijas aizsardzība. Veido noturīgu aizsagkārtu uz sintētisko sveķu bāzes. Pēc nožāvēšanas var tikt pārkrāsots. Pārklājums veido vairāk kā 90% cinka. Termoizturība līdz 300 C.

Cena 6.9 Add to cart

Apakaļ
Aivis
13:28 - 02.02.2015
Labdien, jautājums par cinka krāsu airesolā.
Sakiet, vai drīkst uzklāt uz iepriekš korozijai pakļautas virsmas?
Vai šī viela tikai aizsargā vai reaģē arī ar rūsu?
Ja detaļa ir sākusi rūsēt, kādas darbības un darbību secība jāievēro, lai varētu apstrādāt ar šo cinku un pēc iespējas ilgāk pasargātu metālu. Vai iepriekš jāapstrādā ar rūsas reaģentu, jeb var vienkārši mehāniski notīrīt rūsu un pārklāt ar cinku?
Vai šo krāsu var iegādāties citos iepakojumos - ne zem spiediena, lai varētu ar pistoli krāsot?
Paldies!
Zigmārs » Aivis
Labdien.
Cinks ir pārklājums ar pretkorozijas īpašībām nevis rūsas pārveidotājs- konservants. Tā dēļ īsti pareizi nebūs to izmantot uz jau rūsējušām virsmām. Vairāk cinku var izmantot uz nerūsējušām, jeb "nulles" virsmām pirms metināšanas, jo tai ir līdz 250C termo izturība- nedeg metinot ar pusautomātu.
Iepriekš rūsējušas virsmas ir maksimāli jānoslīpē, jāattauko, jāuzklāj kāds rūsas pārveidotājs- konservants, piemēram, MIPA`s, tad, pēc vajadzības špaktelē (špaktelei ir labas antikorozijas īpašības), slīpē, atklātos metālus gruntē ar kodinošo (skābo) grunti un pildošo grunti (filleri), slīpē, attauko un krāso.
p.s. Pie mums Cinks tirgojās tikai aerosolos. Citā iepakojumā var meklēt celtniecības veikalos.

Jautāt autokrāsu ekspertiem