MIPA 1K Kunststoffprimer plastmasu 1K grunts

05.24.2024 [0]
MIPA 1K Kunststoffprimer ir vienkomponentu speciāla saķeres grunts plastmasas virsmu adhēzijas (saķeres) nodrošināšanai pirms tālākas gruntēšanas un krāsošanas. Produkts ir ekonomisks uzklāšanā un gatavs izmantošanai tieši no iepakojuma (1K), ātri žūstoš (10minūtes pēc uzklāšanas var tikt pārklāts ar nākošo produktu). Labākai uzklātā materiāla vizuālajai kontrolei, produkts ir iekrāsots sudrabotā tonī.

Krāsa – caurspīdīgs ar sudrabotu ietonējumu

 

Patēriņš – 8-10 m2 ar 1 Ltr

 

Piemērotās virsmas uzklāšanai - piemērotie plastmasu tipi (norādīts uz detaļas iekšējās virsmas) AAS, SMC, GFK, BMC, ABS, SAN, PA, PBTP, PC, POM, PP/EPDM, PRP, PVC, PMMA, cietais PUR, mīkstais PUR

Izmantošanas apstākļi - neuzklāt pie temperatūras zemākas par 10 C un gaisa mitruma lielāka par 80 %.

 

Virsmas pirmsapstrāde - jaunas plastmasu detaļas (negruntētas) pirms attīrīšanas ieteicams izkarsēt 60 min. pie 60C ar mērķi "izsviedrēt" presformu atstāto smērvielu no plastmasas dziļākajiem slāņiem. Pēc tam rūpīgi attaukot ar plastmasu tīrītāju MIPA Kunstoffreiniger, izmantojot abrazīvu materiālu, piem. Mirlon Ultrafine. Attaukotājam ļaut pilnībā iztvaikot ~12 stundas pie 20 C vai30-40 min. pie 60 C. Tad noslīpēt ar abrazīvu P400-P500 un pirms gruntēšanas vēlreiz attaukot.

 

Produkta darba maisījums - gatavs lietošanai tieši no iepakojuma

 

Uzklāšana ar HVLP pistoli - spiediens 2-3 bar; dīzes diam. 1.3-1.4 mm:

kārtu skaits - 1; kārtas biezums 3-5 mkr.

 

Starpžāvēšanas laiks starp kārtām - kamēr iepriekšējā kārta pilnībā matēta

 

Pārklāšana ar nākošo materiālu- pie 20C -10 min. uzklāt 2K pildoši grunti, kurai pievienots plastifikators (atkarībā no plastmasas cietības).

Информация об изделии     tehniskais apraksts krievu val.  PDF 129 kB
 

Cena 29.5 Add to cart

Apakaļ

Jautāt autokrāsu ekspertiem