MIPA 2K Plastic Grundierfiller plastmasu 2K grunts

01.17.2021 [0]
MIPA 2K Plastic Grundierfiller ir divkomponentu akrila pildošā grunts. Produkta unikālās īpašības ļauj to pielietot  kā universālu pārklājumu tīrām plastmasu virsmām - apvienojot adhēzijas (saķeres) grunts un pildošās grunts (ar plastifikātoru) funkcijas vienā māteriālā. Šādi tiek izslēgta nepieciešamība pēc diviem  produktiem (plastmasu, pildošās grunts) un atsevišķām uzklāšanas operācijām, tādējādi paaugstinot darba efektivitāti plastmasu krāsošanā.  Produkts pielietojams uz praktiski visām auto ražošanā izmantojamām plastmasām, izņemot polistipolu un polietilēnu.

Krāsa – tumši pelēka,

 

Patēriņš – 10-11 m2 ar 1 Ltr (pie 25 mikr. kārtas biezuma)

 

Piemērotās virsmas uzklāšanai - piemērotie plastmasu tipi (norādīts uz detaļas iekšējās virsmas) AAS, SMC, GFK, BMC, ABS, SAN, PA, PBTP, PC, POM, PP/EPDM, PRP, PVC, PMMA, cietais PUR

Izmantošanas apstākļi - neuzklāt materiālu uz skābās grunts vai termoplastiskajiem pārklājumiem, pie temperatūras zemākas par 10 C un gaisa mitruma lielāka par 80 %. Nesajaukt kopā aktivizētu materiālu ar neaktivizētu.

 

Virsmas pirmsapstrāde - jaunas plastmasu detaļas (negruntētas) pirms attīrīšanas ieteicams izkarsēt 60 min. pie 60C ar mērķi "izsviedrēt" presformu atstāto smērvielu no plastmasas dziļākajiem slāņiem. Pēc tam rūpīgi attaukot ar plastmasu tīrītāju MIPA Kunstoffreiniger, izmantojot abrazīvu materiālu, piem. Mirlon Ultrafine. Attaukotājam ļaut pilnībā iztvaikot ~12 stundas pie 20 C vai30-40 min. pie 60 C. Tad noslīpēt ar abrazīvu P400-P500 un pirms gruntēšanas vēlreiz attaukot.

 

Produkta darba maisījums - 4:1 pēc tipluma (5:1 pēc svara)ar Mipa cietinātāju H10/MS10/Multi

Darba maisījuma viskozitāte 16-18 sek. DIN 4.  Pievienot akrila šķīdinātāju 5-10%

Aktivizēta darba maisījuma izmantošana slaiks 4 stundas.

 

Uzklāšana ar HVLP pistoli - spiediens 2-3 bar; dīzes diam. 1.2-1.4 mm:

kārtu skaits - 2; kārtas biezums 20-30 mkr.

 

Starpžāvēšanas laiks starp kārtām - kamēr iepriekšējā kārta pilnībā matēta

 

Pārklāšana ar nākošo materiālu- pie 20C -30 min.; pie 60C -15 min. Var tikt pārklāts ar krāsām "slapjš uz slapja" tehnikā. 2K krāsām un lakām pievienot elastificējošo piedevu.

Информация об изделии     tehniskais apraksts krievu val.  PDF 139 kB

 
 

Cena 29.8 Add to cart

Apakaļ

Jautāt autokrāsu ekspertiem