Farecla G3 Compound

10.24.2020 [1]
Labāka rezultāta sasniegšanai ieteicams izmantot pulēšanas mašīnu (apgriezieni 1500-2000 min.) un pulēšanas ripas G-Mop. Pirms G-Mop ripas izmantošanas  to izmērcē ūdenī un nospiež lieko saturu.
Uz pulējamās virsmas uzziež nedaudz pulējamās pastas, pie izslēgtas pulēšanas mašīnas ar  G-Mop ripu vienmērīgi izsmērē pastu pa darba virsmu. Pulēšanu uzsāk no  0 apgriezieniem, ar vidēju piespiešanas spēki, vadot G-Mop pulēšanas ripu 5-10 grādu leņķī pret virsmu, kas nodrošina vienmērīgu iedarbību, bez pārkaršanas.
Pēc pulēšanas virsmu nosaklo ar ūdeni un pārliecinās vai švīkas ir noņemtas, pretējā gadījumā procesu atkārto vēlreiz.
Spīduma panākšanai izmanto to pašu pulēšanas ripu, bez jaunas pastas porcijas pievienošanas, virsmu mitrinot ar ūdeni un pulējot ar nelielu piespiešanas spēku, kamēr iegūst vēlamo efektu.
Nobeigumā virsmu nomazgā, nožāvē un uzpulē ar mīksto pulēšans salveti (mikrošķiedras).
Tumšo krāsu toņu gadījumā un lielāka spīduma panākšanai, ieteicams kā nobeiguma pastu papildus izmantot Extra smalko pastu G10.


Apakaļ
Mārtiņš
10:19 - 02.26.2013
Sveicināti! Vēlējos uzzināt, vai var uzpulēt laku pēc slīpēšanas ar 1500 un ūdeni tikai ar šo pulēšanas pastu, jeb vajadzīga arī cita pasta?
Zigmārs » Mārtiņš
Sveiki.
Farecla G-3 ir dilstošā pasta- sākumā vidēji rupja, abrazīva, pulējot paliek smalka, nobeiguma pasta. Šo pastu izmanto daudzi meistari ātrai pulēšanai ar instrumentu un rupjo, balto parolona ripu. Slīppapīra P1500 atstātās šnīkas varēs izpulēt, bet ieteiktu vēl pārslīpēt ar P2000-2500 ūdens slīppapīru. Ja auto ir tumšā krāsā, tad nobegšanai būs jāpāriet ar Farecla G-10 neabrazīvo pastu un mīksto, melno paralonu. Rezultāta saglabāšanai iesakām auto ievaskot.
Ražotāja video no YouTube.

Jautāt autokrāsu ekspertiem