STAR krāsošanas pistole SMV-4000F

09.18.2019 [1]
Anodēts sarkanas krāsas korpuss pilnīgais antikorozijas aizsardzībai un vieglai instrumenta tīrīšanai. Korpusa iekšpusē nav smalku gaisa vadu, kas ar laiku varētu radīt sarežģījumus, tādājādi samazinot instrumenta kalpošanas laiku. Nerūsējošā tērauda dīzes un adatas komplekts, kā arī korpusa elementu materiāli ir piemēroti izmantošanai ar ūdens bāzeskrāsām.

SMV-4000F modelim ir papildus regulēšanas skrūve ienākošā gaisa spiediena regulēšanai. Ergonomisks pistoles korpuss un instrumenta nelielais svars (tikai 325 gr) krāsošanas procesu dara vieglu un patīkamu.

Smidzinātāja galvas konstrukcija nodrošina platāku krāsas kūli ar materiāla pārnešans koeficentu 65 % pie spiediena 2.0 -2.5 bar. Šie parametri ir atbilstoši instrumenta pielietošanai auto krāsošanai, galdniecībā, ražošanā.

SLV-4000F modelim smidzinātāja galva noskrūvējas ar vienu apgriezienu, materiāla padeves bāciņa ar trim apgriezieniem - tā ir ērtība ikdienas lietošanā. Turklāt materiāla bāciņas vītnes savienojums ir piemērots gan tradicionālajām bāciņām gan jaunajām vienreiz izmantojamām sistēmām.

SLV-4000F modelim ir samazināts pistoles gaiļa nospiešanai nepieciešamais spēks, kā arī papildus ērtībai precīzas un ieeļotas regulēšanas skrūves.

Galvenie parametri:

Dīzes izmēri : 1.3 ;1.4 ; 1.8; 2.0 mm
Darba spiediens : 2.0 - 2.5 bar
Gaisa patēriņš :~300 Ltr/ min
Kompresora jauda: 2.2 -3.7 kW (3-5 zs)
Krāsas kūlis: ~290mm plats
Materiāla bāciņas vītne: M16 x P1.5
Materiāla bāciņas tilpums: 600 ml

SMV-4000F ir HVMP (vidēja spiediena) sistēmas krāsošanas pistole un atškiras ar "bagātīgāku" materiāla pārnešanas sniegumu, tāpēc tā vislabāk piemērota 2K krāsu un laku uzklāšanai, neizslēdzot arī iespēju uzklāt bāzeskrāsas un gruntsmateriālus, attiecīgi piemeklējot optimālu dīzes izmēru.


Šīs krāsošanas pistoles vērtība un sniegums ir augstāks par tās cenu!Apakaļ
Māris
23:52 - 08.31.2011
Sveicināti.
Man ir radusies vēlme iegādāties STAR krāsošanas pistoli SMV-4000F, bet kā es to varu izdarīt, es dzīvoju Rēzeknes novadā un uz Rīgu man ir grūtības tikt, vai Jums pastāv preces nosūtīšana ar pasta starpniecību, vai jebkād
Armands » Māris
Jā, mēs varam nosūtīt instrumentu ar www.autopasts.lv starpniecību un Jūs to saņemsiet 1-2 dienu laikā Rēzeknes autoostā, vai ar Latvijas Pastu 3-4 dienu laikā. Informācija par sūtīšanas izcenojumiem autopasts.lv mājas lapā. Pistoles svars ar manometru/reduktoru 1.1 kg (bez manometra 0.95 kg).
Jūs varat veikt pasūtījumu mūsu mājas lapā pie preces nospiežot taustiņu "pievienot grozam", aizpildīt informāciju par sevi un saņemsiet rēķinu apmaksai.
Ja rodas sarežģījumi ar pasūtīšanu mūsu mājas lapā, atsūtiet savus datus uz e-pastu info@autokrasas.lv

Jautāt autokrāsu ekspertiem