STAR krāsošanas pistole SLV-4000F

07.05.2020 [0]
Anodēts zeltītas krāsas korpuss pilnīgais antikorozijas aizsardzībai un vieglai instrumenta tīrīšanai. Korpusa iekšpusē nav smalku gaisa vadu, kas ar laiku varētu radīt sarežģījumus, tādājādi samazinot instrumenta kalpošanas laiku. Nerūsējošā tērauda dīzes un adatas komplekts, kā arī korpusa elementu materiāli ir piemēroti izmantošanai ar ūdens bāzeskrāsām.

EVO-T-4F modelim ir papildus regulēšanas skrūve ienākošā gaisa spiediena regulēšanai. Ergonomisks pistoles korpuss un instrumenta nelielais svars (tikai 325 gr) krāsošanas procesu dara vieglu un patīkamu.

Smidzinātāja galvas unikālā konstrukcija nodrošina precīzi izteiktu krāsas kūli ar minimāliem krāsas materiāla zudumiem ārpus - tas nozīmē efektivitāte, materiāla ietaupījums, tīrāka darba vide.

EVO-T-4F modelim smidzinātāja galva noskrūvējas ar vienu apgriezienu, materiāla padeves bāciņa ar trim apgriezieniem - tā ir ērtība ikdienas lietošanā. Turklāt materiāla bāciņas vītnes savienojums ir piemērots gan tradicionālajām bāciņām gan jaunajām vienreiz izmantojamām sistēmām.

EVO-T-4F modelim ir samazināts pistoles gaiļa nospiešanai nepieciešamais spēks, kā arī papildus ērtībai precīzas un ieeļotas regulēšanas skrūves.

Galvenie parametri:

Dīzes izmēri : 1.3 mm un 1.4mm
Darba spiediens : 1.1 - 1.3 bar
Gaisa patēriņš :~300 Ltr/ min
Kompresora jauda: 2.2 -3.7 kW (3-5 zs)
Krāsas kūlis: ~260mm plats
Materiāla bāciņas vītne: M16 x P1.5
Materiāla bāciņas tilpums: 600 ml

SLV-4000F krāsošanas pistole izceļas ar augstu materiāla atomizāciju (sasmalcināšanu) un "maigu" krāsu materiāla pārnešanu, tāpēc tā vislabāk piemērota bāzes krāsu (metāliku) uzklāšanai un piekrāsošanas darbiem gan konvencionālajā sistēmā gan ūdensbāzes krāsu sistēmā.
Izmantojot kā pistoli bāzes krāsu uzklāšanai ieteicamais dīzes izmērs 1.3 mm, kā universālo pistoli bāzes krāsām, 2K krāsām un lakām ieteicamais dīzes izmērs 1.4 mm.

Šīs krāsošanas pistoles vērtība un sniegums ir augstāks par tās cenu!

Apakaļ

Jautāt autokrāsu ekspertiem