MIPA Aktivprimer kodinošā (skābā) 2K grunts

07.02.2022 [1]
MIPA Aktivprimer ir divkomponentu, ar skābes cietinātāju aktivizējama dzelteni-zaļganas krāsas puscaurspīdīga kodinošā (skābā) grunts, īpaši izstrādāta uzklāšanai uz tīra alumīnija. Gruntij ir aktīvas antikorozijas aizsardzības īpašības un teicamas adhēzijas (saķeres) īpašības ar tīru dzelzi un citiem metāliem, tai skaitā galvanizētiem pārklājumiem. Produkts tiek uzklāts kā primārā kārta uz tīra metāla, kam seko pildošā grunts un krāsojums.

Aktivētas grunts izmantošanas laiks- 12 stundas.

Ieteicams kā primārais saķeres un antikorozijas pārklājums uz tīrām metāliskām virsmām pirms pildošās grunts un krāsas pārklājuma. Nesatur hromātus.


Krāsa - dzelteni zaļa, puscaurspīdīgs
 
Patēriņš - 8-10 m2 ar 1 Ltr
 
Piemērotās virsmas uzklāšanai - tērauds, alumīnijs, cinkots un galvanizēts tērauds, vecais krāsojums labā stāvoklī,ar PE (poliesteru) špakteli nošpaktelētas virsmas un izslīpētas līdz tīram metālam.
 
Izmantošanas apstākļi - neuzklāt materiālu uz termoplastiskajiem pārklājumiem, pie temperatūras zemākas par 10 C un gaisa mitruma lielāka par 80 %. Nesajaukt kopā aktivizētu materiālu ar neaktivizētu.
 
Virsmas pirmsapstrāde - pirms Activprimer uzklāšanas virsmu rūpīgi attaukot ar silikonu noņēmēju, noslīpēt ar P280 abrazīvu un vēlreiz attaukot.
 
Produkta darba maisījums - 2:1 pēc tipluma (vai 1:1 lieliem laukumiem) ar Mipa cietinātāju WPZ. Darba maisījuma viskozitāte 16-18 sek. DIN 4.
Aktivizēta darba maisījuma izmantošana slaiks 12 stundas.
 
Uzklāšana ar HVLP pistoli - spiediens 2-3 bar; dīzes diam. 1.3-1.4 mm:
kārtu skaits 1.5- 2; kārtas biezums 10-15 mkr.

NEUZKLĀT PĀRĀK BIEZAS KĀRTAS - AKTIVPRIMER NAV SEDZOŠĀ GRUNTS UN PĒC UZKLĀŠANAS IR DAĻĒJI CAURSPĪDĪGA! (šī grunts nav paredzēta virsmas defektu un švīku aizpildīšanai, darbojas kā pretkorozijas un saķeres nodrošinātājs uz tīra metāla virsmām)
 
Starpžāvēšanas laiks starp kārtām - kamēr iepriekšējā kārta pilnībā matēta
 
Žāvēšanas laiks pie 20 C - putekļdrošs -4-6 min.; nākošā materiāla uzklāšana - 25-30 min
 
Tālākā apstrāde - uz Aktivprimer nedrīkst uzklāt Poliesteru špakteli (grunts cietinātāja sastāvā esošā skābe traucē PE špakteles normālu sacietēšanu).
 
Pēc Activprimer nožūšanas virsmu obligāti pārklāt ar 2 komp. pildošo grunti un ne vēlāk kā 8 stundu laikā!
Информация об изделии     tehniskais apraksts krievu val.  PDF 132 kB
Apakaļ
Dimitrijs
00:37 - 03.27.2011
kur var so grunti iegadaties??
Armands » Dimitrijs
Mipa Activprimer var iegādāties mūsu autokrāsu veikalā Kr. Valdemāra 145/2 , Rīgā. Pēc klienta vēlmes fasējam mazākos iepakojumos sākot no 100 ml.

Jautāt autokrāsu ekspertiem