Rupjā Abrazīvā pasta Radex RDX-10

05.29.2020 [1]

Lietošana: Pulēšanai jānotiek ar pulējamās mašīnas palīdzību, ieteicamie apgriezieni 900 - 1500 apgr./min. izmantojot vidēji cieto un vidēji mīksto porolona pulējamos diskus abrazīvajām pastām (baltos, oranžos). Pasta paredzēta kā sākotnējā, kurai seko Smalki abrazīvā pasta RDX-2 un Aizsargājošā pasta Protective Glaze.


Apakaļ
Salvis
20:09 - 04.05.2018
Vēlējos uzzināt, vai no pieejamajām dotajā mājaslapā pulēšanas pastām, kā piemēram, RDX-10 / RDX-23 / RDX-3 ir iespējams pulēt lukturus? Ja nē, tad kādu pastu un ripu Jūs ieteiktu?
Armands » Salvis

Lukturu polikarbonāta bojājumu labošanai mūsu sortimentā Ir komplekts  Presto acrylic scratch remover (foto skat. E-pasta pielikumā), cena EUR 9.50.

Informācija par produktu ražotāja mājaslapā https://www.motipdupli.com/en/INT/products/presto/special-products/ipg-1618.html

 Ar Radex pastām arī var atsvaidzināt lukturu vizuālo izskatu, atkarībā no skrāpējuma dziļuma piemērojot attiecīgas graudainības pastu, vai pat iesākumā slīppapīru.

Kā variants, ja ar pastām nevar panākt rezultātu, ir noslīpēt uz lukturiem esošo aizsargplēvi, un pārlakot ar speciālu lukturu laku, info skat. http://autokrasas.lv/?p=art&art=733

Jautāt autokrāsu ekspertiem