04.07.2024 [0]
Vēlaties pārliecināties par savas esošās automašīnas vai noskatītā potencionālā pirkuma virsbūves  stāvokļa atbilstību vai neatbilstību ražotāja orģinālajam krāsojuma biezumam, konstatēt slēptos virsbūves defektus, nekvalitatīvi veiktus virsbūves krāsojuma remontus - mums ir vienkārš risinājums!
Piedāvājam krāsojuma biezuma mērītāju MRG-10, dzelzs un alumīnija detaļām - iznomāt!
Ierīce ir vinkārša lietošanā, piemērota arī jaunākā izlaiduma un luksusa klases automašīnām, kuros virsbūves paneļi ir izgatavoti no alumīnija, piem. Audi A8, Audi A2, Jaguar XJ vai atsevišķas detaļas (motora pārsegs, spārni), u.t.t.: Opel Vectra C, Opel Insignia, Citroen C5, Volvo V50, Volvo S40, Subaru STi, BMW 5, Audi A6, Mercedes E211, Mercedes-Benz W204, Lexus IS un citi.
Krāsas biezuma mērījumus ieteicams veikt uz pilnīgi tīras un sausas, līdzenas virsmas, sākot no auto jumta. Orģinālais rūpnieciskais auto krāsas biezums  ir vidēji no 80-180 mikroniem (atkarībā no auto ražotāja un modeļa). Neremontētam un nepārkrāsotam auto krāsas biezumam jābūt salīdzinoši vienādam uz visām detaļām vai simetriskam (t.i. labā sāna detaļām krāsas biezumam jāatbilst kreisajam sānam). Ja krāsas pārklājuma biezums ir lielāks par 180 mikroniem, tas liecina par detaļas pārkrāsošanu, ja lielāks par 400 mikroniem - virsma ir tikusi izlīdzināta ar špaktelēšanu.
Krāsas biezuma mērītājs neatstāj iespaidu uz auto krāsojumu,  tā zonde ir ar plastmasas uzgali.

Nomas cena EUR 9.00 (par 1dienu)

Informācija par nomu!
Lai iznomātu ierīci nepieciešams iemaksāt autokrasas.lv krāsu veikalā drošības naudas depozītu EUR 89.00 apmērā, un apmaksāt nomas maksu par pirmo dienu - EUR 9.00, kopā EUR 98.00,

Atdodot atpakaļ iznomātājam iekārtu darba kārtībā un atbilstošā komplektācijā kāda tā bija uz nomas sākuma brīdi, drošības naudas depozīts tiek pilnībā atgriezts.
Iznomājot iekārtu autokrasas.lv veikalā sestdienās līdz plkst. 14.00 un atgriežot to nākošas nedēļas pirmdienā līdz plkst. 14.00, tiek skaitīta kā viena nomas diena.
Cena, ar PVN: EUR 9 (LVL 6.33) Add to cart