Atsauksmes un ierosinājumi [9] |
Meklēt vispirms visā arhīvā - frāze, nosaukums, kods u.t.t →
Aleksejs
16:49 - 05.24.2016
Paldies par visu!!!
Vislabākais veikals, produkcija, aprīkojums un protams pārdēvēji. Pērku visu produkciju Jūsu internet-veikalā. Uz visiem maniem 100 jautājumiem bija precīzas un kvalitatīvās atbildes. Krāsu tonis ir tāds pats ka oriģinālam, bet krāsa ir diezgan sarežģīta. Piegāde bija ātra un tādā datumā, kad man bija ērti. Par krāsošanas procesu visu var atrast mājas lapā, vai pārdēvēji atbild uz jebkuriem jautājumiem, gan uz sarežģītiem, gan uz maniem muļķīgiem, paldies viniem par to un ļoti atvainos arī par to. Nākotnē vienmēr pirkšu materiālus tikai pie Jums un visiem teikšu par Jūsu veikalu.
Viens piedāvājums Jums: varbūt piegādi varēsiet izdarīt ar pakomātiem? Bet tas nekas.
Vēl reiz paldies.
» Aleksejs
atbildot uz Aivja atsauksmi
11:10 - 05.25.2015
Mercedes krāsas kods 744 (gaiša sudraba metālika) ir ļoti populārs un auto ražotājs šo krāsas toni ir plaši izmantojis daudzu gadu garumā plašā modeļu klāstā. Orģinālais kods ir 744, un tas ir vienīgais pēc kā identificē šo krāsas toni. Burtam H šajā gadījumā nav nekādas nozīmes, jo to var būt pievienojis piem. kāds no remonta krāsu ražotājiem kā savu iekšējo indeksu, vai krāsu jaucējs kolorists veikalā. Cita lieta ir minētā krāsas koda toņa nianses (vai t.s. varianti), kad kodam 744 ir nelielas nobīdes no sākotnējā etalona. Šādas nobīdes no sākotnējā krāsas koda rodas gadu garumā auto ražotājam mainot krāsu piegādātājus krāsošanas līnijām, vai starp dažādām rūpnīcām viena koncerna ietvaros atsevišķās valstīs vai dažādos kontinentos. Jo krāsu kods ir bijis vairāk populārs vai ilgāk apritē, šādu variāciju ir attiecīgi vairāk. Autokrāsu ražotāji seko līdz šīm toņu izmaiņām un izlaiž attiecīgi piekoriģētas krāsu receptes un paraugus. Mūsu rīcībā 744 krāsas kodam ir 8 šādas variācijas ar citiem papildus apzīmējumiem (indeksiem).Konkrētajā gadījumā mēs varam strādāt tikai ar tām krāsas toņa variācijām, kuras ir izdevis auto remonta krāsu ražotājs un nomarķējis ar papildus indeksiem, kura produkciju mēs pārstāvam. Klients šajā gadījumā fokosējās uz sev zināmo indeksu H, taču lai piemeklētu atbilstošāko krāsas toni mums bija jāizmanto pieejamie varianti no krāsu paraugu kataloga veikalā. Diemžēl, sakritības pēc tieši šajā laikā lija stiprs lietus, un uz slapjas mašīnas mēs krāsu paraugu katalogu salīdzināšanai nevaram izmantot (ar klienta atnestu krāsotu detaļu vai fragmentu strādājam neatkarīgi no laika apstākļiem).
Žēl par klienta neapmierinātību ar mūsu piedāvāto apkalpošanu šajā gadījumā. Pircējam ir tiesības uz savu viedokli, taču domāju, ka šajā gadījumā bija vērts ieklausīties speciālista teiktajā un uzticēties, ļaujot piemeklēt atbilstošos apstākļos krāsas toņa niansi, nevis ieciklēties uz burtu H pie krāsas koda, kuram tiešām nebija nekādas nozīmes šajā gadījumā (un domāju arī jebkurā citā krāsu veikalā). Ar cieņu, Armands autokrasas.lv
Armands » atbildot uz Aivja atsauksmi
Aivis
13:22 - 05.14.2015
Pēc ilgām diskusijām telefoniski un internetā beidzot iegriezos Jūsu veikalā lai sapirktu visu nepieciešamo auto gruntēšanai, krāsošanai un lakošanai. Nožēloju, ka nokavēju darbu, iztērēju degvielu un laiku braucot uz Jūsu veikalu. Pārdevējs ar klientu runā tā itkā es viņam uzbāztos ar savām vajadzībām pēc materiāliem. No laipnas apkalpošanas un konsultācijas tur nebija ne smakas. Pārmaksāšu labāk par materiāliem un nopirkšu visu Jelgavā dārgāk bet pie pārdevēja, kuram ir vēlme pastāstīt un pārdot materiālus. Ja es pērku gruntis, krasu un laku 1/2 auto krāsošanai - sagaidu vismaz laipnu attieksmi nevis burkšķēšanu un balss pacelšanu. Neiesaku nevienam! Adresēts Zigmāram
Zigmārs » Aivis
Labdien.

Paldies par atsauksmi un kritiku manā virzienā.

Neliels situācijas apraksts, lai citi saprastu par ko iet runa.
Pirmais Jūsu jautājums: Krāsas kods DB 744H- ko nozīmē burts "H" pie koda? Atbilde pie sarakstes, telefoniski un veikalā bija "nezinam". Mums nav tādas informācijas ko tas burts nozīmē. Veikalā Jūs teicāt, ka auto ir bijis krāsots un iepriekš bija pierakstīts šis burts, uz ko es ieteicu painteresēties, ja ir tāda iespēja, pie iepriekšējā krāsotāja kur krāsa ir pirkta. Laikam mana kļūda, ka necentos jebkurā gadījumā ietirgot savu krāsu.
Otrais Jūsu jautājums: Budžeta ARS/SOLL bāzes krāsa ir līdzīga mana auto krāsai? Atbilde: Grūti pateikt, jo paši neesam krāsojuši paraugus, bet ARS/SOLL paraugs ir tipogrāfisks un negarantējam tā sakritību ar pašu krāsu. Laikam atkal mana kļūda, ka necentos jebkurā gadījumā ietirgot šo krāsu.
Trešais Jūsu jautājums: Vai varu iziet ar šiem krāsu paraugiem pie mašīnas toņu salīdzināšanai? Atbilde: Nē, jo mūsu krāsu paraugi ir taisīti uz papīra pamatnes un ārā līst lietus. Ieteicu ienest kādu detaļu veikalā. Vai mana kļūda? Domāju, ka nē, jo man ir jāstrādā ar kvalitatīviem krāsu paraugiem, kuri netiek atjaunoti pa vienam.

Savukārt balss iespējams, ka tika nedaudz pacelta, jo viss iepriekš rakstītais bija jau apspriests un aprunāts uz ko laikam pārcentos skaidrojot.

Atvainojos par sagādātajām neērtībām un patērēto laiku. Ļoti ceru, ka Jums sanāks labi nokrāsot auto iepērkoties citur.

Ar cieņu,
Zigmārs
pārdevējs-konsultants.
Juris
20:02 - 09.10.2014
Armands labakais konsultants krasu joma.
» Juris
Jānis
14:27 - 05.07.2014
Ideāls veikals!
Ja auto ir oriģinālkrāsa, tad pirms veikala apmeklēšanas ieteicams pameklēt sava auto krāsu pēc VIN numura (nosaukumu, kodu), tad pavisam vienkārši, krāsa gatava 10 min laikā.
Nopērkams ir itin viss, sākot ar lupatiņu un smilšpapīru līdz pašām krāsām un lakām.
Viss vienā vietā lai auto krāsa būtu kā jauna! :)
» Jānis
Rihards
15:09 - 08.24.2012
Labvakar ! paku saņēmu, pistoli izmēģināju, esmu apmierināts!! Liels paldies par laipnību, atsaucību :)))
» Rihards

Artūrs
15:03 - 05.30.2012
Labdien. Ņemot vērā to, ka esmu amatieris visā sajā..
Esmu ļoti apmierināts ar rezūltātu, krāsas tonis gandrīz tāds pats kāds bija mašīnai jeu, nedaudz nedaudz atšķirās, bet nav uzkrītoši, tik pat kā nav pamanāms.
Vienīgi uz priekšdienām zināšu, ka laku jāņem vismaz 1:1, ja ne vairāk.. Patēriņš arī ideāls, ar to vienu 400ml krāsas baloniņu var daudz nopūst..
Bet, bet... Vēl gribēju piebilst, ka jums ir laba apkalpošana klientu. Nākošajā dienā pēc pasūtīšanas jeu klāt, ļoti atsaucīgi,pat apjautājās kā sanācis, īsāk sakot, malači.
P.S. Tagad jeu kaldinu plānus tālākai krāsošanai..
» Artūrs

Normunds
10:05 - 05.19.2012
Paldies veikala atsaucīgajam personālam, kas laipni konsultēja, bez centieniem pārdot visu, kas ir veikalā.
» Normunds

kārlis
19:01 - 11.08.2011
Labie veči, palīdzēja ar padomu un materiāliem. Tagad tagad švīkas uz durvīm vairs nav redzamas.
Paldies
» kārlis